wtorek, 7 stycznia 2014

Wiara

    Wiara w siebie, w to co robisz. Wiara w to, że coś ma sens. Że coś się uda. Wiara dodaje nam siły i chęci do podejmowania kolejnych trudnych wyborów. Gdy ją stracimy, nasze życie staje się bez sensu. Wszystko to co zrobiliśmy, osiągnęliśmy przekształca się w bezwartościowe śmieci, które chcemy wymazać z pamięci. W sumie to wszystko i wszyscy, którzy nas otaczają nie mają dla nas żadnego znaczenia. Równie dobrze mogłoby tego wszystkiego nie być. Mogłoby nie być również nas. No bo jaki sens w tym, żeby nadal funkcjonować w świecie, który jest głupi i nie warty uwagi? No właśnie, jeżeli ktoś nie potrafi odnaleźć tej siły, odkryć co nas interesuje, inspiruje to życie dla takiego człowieka mogłoby się zakończyć właśnie teraz. Ważne jest, żeby się nie poddać, kiedy coś nam nie wychodzi, próbować walczyć o swoje, o to co nam się należy. Oczywiście nie krzywdząc drugiego człowieka.
"Wierzę, wierzę - dziennie sobie to powtarzam ,
Szczerze, szczerze - piszę i bardzo się staram,
Myślę, myślę - co ja mogę tu przekazać,
Widzę, widzę - że starając mogę zdziałać"
                                                                                                          Pinky

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz