Niektórzy mówią, że to, co ich spotkało jest bez sensu. Że nie ma to większego znaczenia. Jednak się mylą. Każdy człowiek spotkany na naszej drodze zostawia coś po sobie w naszym życiu. Uczymy się nowych rzeczy, poznajemy lepiej świat, odkrywamy swoje nowe pasje, udoskonalamy swój światopogląd. Czasami poznając pewne sytuacje zmieniamy swoje zdanie na dany temat. Spotykając fałszywych ludzi uczymy się, że nie można tak łatwo ufać innym. W sumie to w ogóle nie powinniśmy obdarzać nikogo naszym zaufaniem. Powinniśmy ufać tylko sobie. Słuchać głosu swego serca i rozumu, a nie czyichś "wielkich" rad.
"Umiesz liczyć? Licz na siebie. Twoje szczęście innych jebie"
Poznając dobrych ludzi, zaznajamiamy się ze sferą uczuciową. Dowiadujemy się co to jest przyjaźń, miłość i inne uczucia. Uczymy się odpowiedzialności. Stajemy się dojrzali.
Tak więc wszystko, co się dzieje wokół nas ma wielkie znaczenie. Ma swoje plusy i minusy. Więc nie lekceważ niczego i czerp z tego jak najwięcej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz