czwartek, 3 lipca 2014

"Tęskno mi Panie..."

    Witam Kochani! Dziś jestem na prawdę mega szczęśliwa!! Dlaczego? Otóż właśnie czytacie bloga licealistki, która od września będzie paradować w mundurze :D Ale to jeszcze nie koniec dobrych wieści. Właśnie odwiedziłam stronę z rekrutacją internetową i okazało się że jestem pierwsza na liście zakwalifikowanych do szkoły! To jest dopiero zaszczyt! Jestem mega zadowolona z siebie! To jest przecudowne uczucie.
    Z moim nastrojem byłoby super, gdyby nie jeden malutki szczególik. W niedzielę będzie ostatni dzień z Moim Skarbem przed wyjazdem... To będzie super dzień, bo się z Nim zobaczę, ale też i bardzo smutny, bo będę musiała się z Nim pożegnać ;( Tak bardzo jak nie mogę się doczekać tego dnia, chcę aby on nigdy nie nastał... albo się nie kończył... Czuję, że tego dnia nie powstrzymam łez... Nie chcę się z Nim żegnać... Będę bardzo za Nim tęsknić. Mam nadzieję, że On będzie chciał na mnie poczekać i nie znajdzie sobie kogoś innego...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz