czwartek, 20 marca 2014

Mała wzrostem, wielka sercem.

    Dziś opiszę w poście jedną osobę, która wnosi dużo uśmiechu do mojego życia. Tym człowiekiem jest Anita. Niestety nie miałam okazji poznać Jej w realu, ale no cóż, może kiedyś to się zmieni.
    Poznałyśmy się całkiem przypadkiem. Dokładnie 10 grudnia. Pierwszy dzień próbnych egzaminów z operona. Ja poszukiwałam jakichś zadań z części przyrodniczej i udostępniłam link do mojego profilu na fb na stronce z egzaminami. Po jakimś czasie napisała do mnie Anita z zapytaniem czy czegoś się dowiedziałam. I tak o to się poznałyśmy.
    Całkiem sporo o sobie wiemy. Anita to bardzo miła, czasami WREDNA!!! osóbka. Jest malutka ale bardzo kochana <3 Czasami mówię (piszę) do Niej "Wredoto" albo "Mała". Tak, jak ja, chodzi do 3 gim. Mieszka o ok. 234 km za daleko... Kiedyś nosiła okulary, a teraz ma soczewki. Jest śliczną blondyneczką. Wbrew stereotypom bardzo mądrą i inteligentną, chociaż czasami gada głupoty, ale to szczegół.


     Ma wspaniały głos, taki wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Po prostu słodziaszny <3 Uwielbiam czytać Jej bloga i oglądać filmiki z Jej udziałem. Często wymuszam na Niej napisanie albo nagranie czegoś. Zawsze mnie coś w nich rozwala. Najlepszy był taki filmik, w którym musiałam ustawić głośność głośników na full, bo był cichy, a tu nagle Anita napieprza w klawiaturę... Dźwięk był podobny jak przy strzelaniu z karabinu maszynowego.... To nie było przyjemne uczucie. Uwielbia chemię i nienawidzi matmy...
     Nie wyobrażam sobie teraz spędzania popołudniowego czasu po szkole bez rozmowy z Nią... zwłaszcza na głupie tematy.
    A macie tutaj bloga Anity --> Bloguś

2 komentarze:

  1. super tak poznać kogoś przez neta, a potem utrzymywać z nim kontakt :)
    zazdroszę ze macie miedzy soba tak dobre relacje :)
    pozdrawiam ciepło ;*
    p.s. udało mi się zaobserwować twojego bloga <3 trochę to trwało ale jednak :)
    ayuna-chan.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też poznałam koleżankę przez internet dwa lata temu i kontakt utrzymujemy do dziś :)

    OdpowiedzUsuń